Trainingen

Trainingsschema

Komende week starten een aantal selectieteams weer met de trainingen.

De niet-selectieteams starten vanaf 24 augustus.

De Duvelkes starten weer op zaterdag 5 september.

Ivm de Corona zijn er een aantal maatregelen van kracht waar we ons aan moeten houden. Zie hiervoor het artikel elders op deze site.

Voor de trainers is er naast de standaard kleedkamer ook  kleedkamer 15 beschikbaar, dit om de 1,5 m afstand in acht te kunnen nemen.

 

Trainingen

Trainingsschema
ma    Week 32
3-aug
Tijd: team Kleedk. Veld ballen aantal
20.00 JO19-1 HL JO19-1 20
20.00 JO17-1 1L JO17-1 15
20.00 JO17-2 1R JO17-2 15
18.45 JO14-1 HL JO14-1 15
18.45 JO15-1 HR JO15-1 15
di
4-aug
Tijd: team Veld ballen aantal
20.00 Gemert 1 9-10 H VVG-1 20+8
20.00 O23 7-8 1 O23 22
18.45 JO17-1 1L JO17-1 15
18.45 JO17-2 1R JO17-2 15
wo
5-aug
Tijd: team Veld ballen aantal
20.00 JO19-1 HL JO19-1 20
18.45 JO15-1 1L JO15-1 15
18.45 JO14-1 1R JO14-1 15
do
6-aug
Tijd: team Veld ballen aantal
20.00 Gemert 1 9-10 H VVG-1 20+8
20.00 O23 7-8 1R O23 20
18.45 JO17-1 HL JO17-1 15
18.45 JO17-2 HR JO17-2 15
18.45 JO15-1 1L JO15-1 15
vrij
7-aug
Tijd: team Veld ballen aantal
19.30 Gemert 1 9-10 H VVG-1 20+8

 

 

Trainingsschema:

 

ma    Week xx
Tijd: Team Veld
20.00 JO19-1 HL
20.00 Keepers O17 – O19 HM
20.00 JO19-2 HR
20.00 JO17-1 1L
20.00 JO17-2 1R
20.00 JO17-3 Gras 1
20.00 JO19-5 Gras 2
20.00 JO19-6 Gras 3
18.45 JO14-1 Gras 1
18.45 JO15-1 Gras 2
18.45 JO15-3 Gras 3
18.45 JO13-1 HL
18.45 Keepers O13 – O15 HM
18.45 JO13-2 HR
18.45 JO12-1 1La
18.45 JO12-2 1Lb
18.45 JO12-3 1Ra
18.45 JO12-4 1Rb
18.45 JO12-5 1Rc
17.45 JO11-1 HLa
17.45 JO10-1 HLb
17.45 JO10-2 HRa
17.45 JO10-4 HRb
17.45 JO10-5 HRc
17.45 JO8-1 1Ra
17.45 JO8-2 1Rb
17.45 Keepers JO10 -JO12 1M
17.45 JO8-3 1Rc
17.45 JO8-4 1Rd
17.45 JO14-2 1L
17.45 JO13-3 Gras 1
di
Tijd: Team Veld
20.00 Gemert 1 H
20.00 O23 1L
20.00 JO19-4 1R
20.00 C-sel Gras 1
20.00 JO17-4 Gras 2
18.45 JO17-1 HL
18.45 JO17-5 HR
18.45 JO15-2 1L
18.45 JO13-4 1R
18.45 JO14-3 Gras 1
18.45 JO15-4 Gras 2
18.45 JO11-4 Gras 3
17.45 JO11-2 HLa
17.45 JO11-3 HLb
17.45 JO11-5 HRb
17.45 JO10-3 HRc
17.45 JO9-1 1La
17.45 JO9-2 1Lb
17.45 JO9-3 1Lc
17.45 JO9-4 1Ld
17.45 JO9-5 1Ra
17.45 JO9-6 1Rb
17.45 JO9-7 1Rc
wo
Tijd: Team Veld
20.00 JO19-1 HL
20.00 JO19-5 HR
20.00 JO19-3 Gras 1
20.00 JO19-6 Gras 2
20.00 VR1 1L
20.00 JO17-2 1R
18.45 JO15-1 HL
18.45 JO14-1 HR
18.45 JO17-3 1L
18.45 JO15-3 1R
18.45 JO12-1 Gras 1a
18.45 JO12-2 Gras 1b
18.45 JO13-1 Gras 2
18.45 JO13-2 Gras 3
17.45 JO11-1 HLa
17.45 JO10-1 HLb
17.45 JO10-2 HLc
17.45 JO10-4 HRa
17.45 JO10-5 HRb
17.45 JO8-1 1La
17.45 JO8-2 1Lb
17.45 JO8-3 1Lc
17.45 JO8-4 1Ld
17.45 Mini-F 1R
17.45 JO12-3 Gras 1a
17.45 JO12-4 Gras 1b
17.45 JO12-5 Gras 2
17.45 JO14-2 Gras 3
do
Tijd: Team Veld
20.00 Gemert 1 H
20.00 O23 1R
20.00 JO19-2 1L
20.00 VR1 Gras 1
20.00 G-Sen P1
18.45 JO17-1 HL
18.45 JO15-4 HR
18.45 JO15-1 1L
18.45 G-jeugd P1
18.45 JO13-4 Gras 1
18.45 JO15-2 Gras 2
17.45 JO14-3 HR
17.45 JO13-3 HL
17.45 JO11-2 Gras 1a
17.45 JO11-3 Gras 1b
17.45 JO11-4 Gras 2a
17.45 JO11-5 Gras 2b
17.45 JO10-3 Gras 3
17.45 JO9-1 1La
17.45 JO9-2 1Lb
17.45 JO9-3 1Lc
17.45 JO9-4 1Ld
17.45 JO9-5 1Ra
17.45 JO9-6 1Rb
17.45 JO9-7 1Rc
vr
Tijd: Team Veld
19.30 Gemert 1 H
18.30 JO13-1 HL
18.30 JO14-1 HR
18.30 JO17-5 1L
18.30 JO11-1 1R

#VVGEMERT

Terug naar boven