Wil je meehelpen met jubileum-jeugddag op 15 oktober?

28 september 2022

De jubileumweek van het 110-jarige vv Gemert nadert snel. Op zaterdag 15 oktober is sportpark Molenbroek het domein van onze jeugdspelers. Voor elke leeftijdscategorie hebben we een leuke activiteit in petto. De inschrijving is begonnen. Lees er hier alles over.

Voor deze jeugddag zijn we op zoek naar vrijwilligers die bereid zijn om een handje mee te helpen. Als begeleider van een team of als begeleiding bij een van de spellen. Leuk om te doen! Of je nu een uurtje meedraait of de hele dag aanwezig bent: we zijn blij met iedereen!

Als je zin hebt om te helpen tijdens deze dag, stuur dan even een mailtje naar jubileum@vvgemert.nl of schiet zaterdag even Helma van den Boomen of Erica van Duren aan.

Bij voorbaat dank!

 

Deel bericht

Terug naar boven