Voetbalschool De Baltovenaars start op 23 augustus

19 juni 2020

Voetbalschool De Baltovenaars start op zondag 23 augustus. Aanvang is 9.00 uur in de ochtend.

Het verhaal is bekend. Op zondag 15 maart stond de eerste dag van de nieuwe voetbalschool van Wesley Hordemboen en Roy Olislagers gepland, maar het coronavirus gooide roet in het eten en de start moest voor onbepaalde tijd worden opgeschort.

Inmiddels zijn de coronarichtlijnen weer versoepeld en is een nieuwe startdatum vastgesteld: op 23 augustus. Iedereen die zich ingeschreven had, staat gewoon op de lijst en hoeft zich niet opnieuw aan te melden. Het is nog wel altijd mogelijk om je als nieuwe deelnemer in te schrijven. Dat kan via een mailtje naar voetbalschooldebaltovenaars@hotmail.com of via deze link:

Aanmeldformulier

 

 

Wil je meer info over de Baltovenaars. Lees dan het artikel dat begin dit jaar op de site van vv Gemert verscheen:

Voetbalschool De Baltovenaars van start bij vv Gemert

Deel bericht

Terug naar boven