Spetterende seizoensafsluiting? Doe mee aan Bourgondisch Voetbaltoernooi!

24 april 2024

In het weekend van 28, 29 en 30 juni gaat het gebeuren: dan is sportpark Molenbroek opnieuw het decor van het Bourgondisch Voetbal Toernooi!

Honderden recreatieve voetballers en voetbalsters strijken neer op de accommodatie van vv Gemert voor drie dagen lol: een voetbaltoernooi in combinatie met veel gezelligheid en twee mooie feestavonden. 

Ben je als (recreatief) team op zoek naar een gezellige seizoensafsluiter? Schrijf je dan in! Er wordt op zaterdag en zondag zeven tegen zeven gespeeld op een half veld. Op vrijdagavond is er als begin van het weekend als een supergezellige biercantus in de feesttent, op zaterdagavond gevolgd door de grote feestavond met muziek. En natuurlijk zijn eventuele EK-wedstrijden van Oranje ook te zien op de schermen!

Wil je meer weten? Kijk dan voor alle ins en outs op deze pagina op de site.

Deel bericht

Terug naar boven