Nog geen foto laten maken? Let op: speciale inloop!

20 april 2022

Beste leden,

Een bericht over het maken van de foto’s voor het speciale fotoboek voor ons 110-jarig jubileum. De fotoshoots lopen prima. Voor de spelers en trainers/leiders die nog geen foto hebben laten maken (en van wie de teams al wel aan de beurt zijn geweest) zijn er speciale inloopmogelijkheden. Vooraf aanmelden is dan niet nodig, je kunt gewoon binnenwandelen in de bestuurskamer.

Inloopmomenten:

  • zaterdag 23 april tussen 9.00 uur en 15.00 uur
  • donderdag 28 april tussen 17.45 uur en 19.00 uur.
  • donderdag 12 mei tussen 18.30 en 20.30 uur

Vergeet niet om je toestemming te verlenen om de foto straks te publiceren in het album. Dat kan in een handomdraai. Klik hier voor meer informatie daarover.

Deel bericht

Terug naar boven