Laatste kans voor deelname Voetbaldagen 2019!

26 september 2019

De inschrijving voor de Voetbaldagen 2019 is voortvarend verlopen. Het aantal deelnemers zal bij het lustrum zelfs groter dan in de vier voorgaande edities. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Nog tot komende dinsdag (1 oktober)  hebben jeugdspelers in de categorieën van O9 tot en met O13 de kans om zich aan te melden. Daarna sluit de inschrijving.

De vijfde editie van de Voetbaldagen wordt gehouden op dinsdag 15, woensdag 16 en donderdag 17 oktober;  zoals elk jaar midden in de herfstvakantie. De driedaagse voetbalfeest op sportpark Molenbroek staat in het teken van trainingen, wedstrijdjes en spelletjes. Deelname kost 82,50 euro all-in. De dagen zijn volledig verzorgd, met lunch, versnaperingen en deskundige begeleiding van een uitgebreid team aan medewerkers.  Alle deelnemers krijgen een uitgebreid kledingpakket van GIVOVA (trainingspak en tenue), dat ze na afloop mogen houden.

Alle informatie over de inschrijving is verkrijgbaar via deze link.

Deel bericht

Terug naar boven