Inschrijving Bourgondisch Voetbaltoernooi 2020 geopend

1 november 2019

De lustrumeditie van het Bourgondisch Voetbaltoernooi zit nog vers in ons geheugen, maar de voorbereidingen voor de volgende editie zijn alweer in volle gang. Met ingang van deze week is de inschrijving voor de zesde aflevering van het supergezellige toernooi weer geopend.

 

Het Bourgondisch Voetbaltoernooi 2020 wordt gehouden op 26, 27 en 28 juni. Ook dit jaar wordt gewerkt met zogenoemde ‘Early-Bird’-inschrijving voor teams die afgelopen jaar deel hebben genomen aan ons toernooi. De teams die vóór 31 december 2019 het gehele bedrag betalen, krijgen vijf consumptiebonnen per persoon bij aankomst (ipv 2 consumptiebonnen p.p.). Is de betaling niet binnen voor 31 december 2019, dan blijft jullie plek natuurlijk gehandhaafd, alleen vervallen de extra consumptiebonnen.

Schrijf je dus snel in, verzeker je team van een plek en profiteer van de extra bonnen!

Hopelijk gaan we er weer een supereditie van maken!

*Dit jaar zullen we weer gebruik maken van de gebruikelijke legertenten i.p.v. de grote tenten, dus 1 losse tent per team!

Klik hier voor meer info.

Organisatie Bourgondisch Voetbaltoernooi Gemert

Deel bericht

Terug naar boven