Prinselijk gezag Drumknaauwersrijk zwartwit getint

12 november 2023

Het prinselijk gezag over Drumknaauwersrijk is deze winter zwartwit getint. Bij vv Gemert zijn we opgetogen met de onthulling van Raymond d’n Urste tot de 61e Prins der Drumknaauwers met Carlo en Wendy Crommentuijn als zijn Adjudant en Gouvernante.

Zijn Dorstlugtige Hoogheid kennen we in het dagelijks leven natuurlijk allemaal als Raymond Snoeks. Voormalig speler van Gemert 3 en nu al vele jaren betrokken trainer/leider van Gemertse jeugdteams. Op dit moment is hij trainer/leider van JO11-1 en assistent bij JO13-1.

Met als Raymond is Adjudant Carlo een échte G.V.V.’er en een bekend gezicht op sportpark Molenbroek. Vele jaren maakte hij deel uit van de defensie van de hoofdmacht van Gemert. Ook nadien bleef hij intensief betrokken bij de zwartwitten, onder meer als trainer/coach van jeugdteams en op dit moment als lid van de Stichting Top Amateurvoetbal van de zwartwitten.

vv Gemert feliciteert Raymond, Joke, Carlo en Wendy en wenst ze heel veel succes en plezier bij de komende carnaval!

Deel bericht

Terug naar boven