Zeven spelers O19-1 maken komende zomer stap naar O23

26 april 2022

 

Komende zomer maken liefst zeven spelers de overstap van O19-1 naar het O23-beloftenteam. Het gaat om Stan Koster, Job Michels, Tim van Bree, T-Shawn Illidge, Luuk Graat, Mahad Abdi en Fabrizio Debren.

Op de foto  van links naar rechts:

Stan Koster: Verdediger die zowel op rechts als centraal uit de voeten kan. Speelt al sinds de D-jeugd bij Gemert en staat bekend om zijn snelheid en aanvallende inbreng.Job Michels: Rechter aanvaller met een fantastische dribbel en voorzet. Is klein van postuur, maar wint fysiek veel duels. Sinds de O15 bij vv Gemert. Een echte ‘assistkoning’.Tim van Bree: Kan zowel verdedigend als aanvallend op het middenveld uit de voeten. Fysiek sterke en veelzijdige speler. Sinds O17 bij vv Gemert.T-Shawn Illidge: Spits met een neusje voor de goal. Heeft een harde trap en is sterk in het kiezen van positie. Speelt sinds de O11 bij Gemert. Heeft een goed ontwikkeling doorgemaakt van O17-2 naar doelpuntenmachine in O19-1.Luuk Graat: Aanvoerder van O19-1. Verdedigende middenvelder. Staat bekend om zijn duelkracht en enorme drive. Kan het team meenemen in zijn enthousiasme en speelt sinds de O17-jeugd bij vv Gemert.Mahad Abdi: Middenvelder die graag de bal aan zijn voet heeft. Erg sterk in balbezit en goed in het positie kiezen. De bal kan altijd naar Mahad gespeeld worden. Speelt nu voor het tweede jaar bij vv Gemert.Fabrizio Deben: Verdediger die op alle posities achterin uit de voeten kan. Heeft zich laatste jaren erg sterk ontwikkeld en is ook dit jaar in grootse vorm. Fysiek sterk en zeer rustig aan de bal. Speelt sinds de O15 bij vv Gemert

Deel bericht

Terug naar boven