Zeven gediplomeerden ‘Jeugdvoetbal Trainer-coach (JVTC)’

12 maart 2019
De afgelopen maanden zijn de jeugdtrainers Danny van den Eijnden, Helma van den Boomen, Frank de Pater, Haico Schultz, Thomas van Lierop, Rene van Deursen en Bas van Schijndel druk bezig geweest met de KNVB-opleiding JVTC. Op vier avonden, gecombineerd met een behoorlijke brok thuiswerk, zijn ze onder begeleiding van Hoofd Jeugdopleiding Toine Ketelaars intensief bezig geweest met de theorie van het jeugdtrainerschap, het geven van trainingen aan diverse jeugdteams en het uitwerken van een serie opdrachten.
Dit heeft geresulteerd in hele mooie eindproducten en dikverdiende diploma’s.
We wensen de zeven cursisten veel succes toe met de praktische toepassingen op het veld bij hun eigen teams en we hopen als club nog lang plezier te kunnen beleven aan de expertise van deze toppers!

Deel bericht

Terug naar boven