Yentl Meyssen Speler van het Jaar (update met extra foto’s)

26 mei 2023

Yentl Meyssen is door de Supportersvereniging van vv Gemert uitgeroepen tot Speler van het Jaar in het seizoen ’22-’23!

Dat gebeurde tijdens de donderdagse clubavond in de kantine. De prijs werd hem overhandigd door zijn vader, in het bijzijn van meerdere familieleden, selectie en supporters. Ook waren alle spelers aanwezig van Gemert JO17-1, het team waarvan Yentl assistent-trainer is.

De Supportersclub nam ook afscheid van de vertrekkende spelers en huldigde de topscorer van Gemert 1. Dat is uiteraard Ralf Kemper. Met nog één duel te gaan staat de teller voor de aanvoerder in dit seizoen voor zeventien doelpunten.

Meer foto’s van de huldiging van donderdagavond, gemaakt door Arie van de Poel, in het speciale album op de site.

 

 

 

 

Deel bericht

Terug naar boven