Willem den Dekker verhuist naar De Treffers

18 februari 2022

Willem den Dekker vertrekt aan het einde van het seizoen bij vv Gemert. De 23-jarige middenvelder verhuist in de zomer naar De Treffers, uitkomend in de Tweede Divisie.

 

Willem kwam in 2018 van Erp naar sportpark Molenbroek en heeft zich ontwikkeld tot een van de sterkhouders van het elftal van Reinald Boeren. Het ‘powerhouse’ op het middenveld voetbalde zich daarmee ook in de kijker van hoger spelende clubs, zoals De Treffers uit Groesbeek.

De Technische Commissie van Gemert vindt het naderende afscheid van Den Dekker erg jammer. ,,We balen van zijn vertrek natuurlijk”, zegt Anthony Geurts namens de TC. ,,Maar tegelijkertijd zijn we trots op de geweldige ontwikkeling die Willem als voetballer en persoon bij ons heeft doorgemaakt.”

Binnenkort wordt meer bekend over de gesprekken van de TC met de huidige spelersgroep over volgend seizoen. Houd deze site in de komende dagen in de gaten!

Deel bericht

Terug naar boven