Aprés Ski House Party, vrijdagavond in de kantine!

21 februari 2019

Wie wordt de nieuwe prins van vv Gemert? Komende vrijdag, 22 februari, tijdens het grote Après Ski House in de kantine, treedt Youri van Brussel af als regent van het rijk der zwartwitten. Wie neemt de scepter over?

Denk je te weten wie het is? Stuur dan een mailtje met de naam van jouw gok en je eigen naam naar henk.gerard@kpnmail.nl.

De eerste vier hints van vorige week:

  • Hij is een man.
  • Hij woont in Gemert-Bakel.
  • Hij maakt zijn meters.
  • Hij is erg berekenend.

DIT ZIJN DE NIEUWE HINTS:

  • Hij speelt het liefst op nieuw gras.
  • Hij schiet hem graag in de krul.
  • Hij heeft zijn eigen raad van elf.
  • Als je hem ziet, zou je zeggen dat hij spits is.

Rara, wie bedoelen we? Kom vrijdag naar de kantine om live de onthulling mee te maken. Het wordt een mooie avond, waarvoor nog steeds een bijzondere aanbieding geldt: wie een tafel reserveert voor zowel het Apres Ski House als voor de Biercantus op 10 maart, kan rekenen op vier pitchers! Lees er hier alles over.

Deel bericht

Terug naar boven