Wat een prachtige avond….

28 september 2018

Wat een prachtige avond….Gemert-Feyenoord, op 27 september 2018, zal een warm plekje krijgen in het collectieve geheugen van vv Gemert. De uitslag was 0-4, maar zo’n uitslag tegen het grote Feyenoord, daar keek natuurlijk niemand van op.

Wat blijft zijn de gedachten aan de duizenden supporters – jong en oud – die met bijna veertig bussen naar het stadion in Helmond afreisden, de sfeer in het stadion met zangers als Ivo van Rossum en Robert Sterken, de uitreiking van de Kees van Sinten-bokaal en de fantastische reactie daarop van de Feyenoord-aanhang, de opkomst van de spelers aan de hand van de Gemertse pupillen, de zwartwitte zenuwen van de beginfase, de manier waarop de ploeg ontbolsterde in het tweede deel van de eerste helft, de manmoedige manier waarop de zwartwitten zich vervolgens weerden om uiteindelijk met opgeheven hoofd van het veld te stappen.

We hebben genoten met zijn allen!

Hierbij de eerste foto’s van de wedstrijd. Later volgen er nog veel meer.

 

 

 

 

 

 

 

Deel bericht

Terug naar boven