Walking Football op woensdagochtend

16 april 2019

Walking Football bij vv Gemert wordt steeds een stapje groter. Elke week melden zich nieuwe spelers aan voor deze nieuwe tak binnen onze vereniging.

Walking Football is bedoeld voor iedereen vanaf (ongeveer) 55 jaar, die graag nog actief bezig wil zijn en graag tegen een balletje schopt. Op een klein veld wordt (maximaal) 5 tegen 5 gespeeld. Alles verloopt zeer gemoedelijk. De spelregels zijn zo gemaakt, dat de belasting voor lijf en ledematen beperkt is. De bal wordt laag gehouden, sprinten mag niet en er zijn geen felle fysieke duels. Gezelligheid staat voorop en de deelnemers vinden het heerlijk op lekker in de buitenlucht te sporten.

Na afloop wordt de sessie gezamenlijk afgesloten met een bakje koffie.

Iedereen is van harte welkom om aan te sluiten. Vooraf aanmelden mag via pr@vvgemert.nl of een telefoontje naar Frank van den Heuvel (06 20406125), maar hoeft niet: kom gewoon langs en je kunt meedoen of een keer kijken.

Woensdagochtend (17-4) beginnen we om 9.30 uur. Graag tot dan!

Deel bericht

Terug naar boven