Walking Football gestart bij vv Gemert

vv Gemert is afgelopen woensdag gestart met Walking Football. Op sportpark Molenbroek werden de eerste partijtjes gespeeld. Komende woensdag (10 april) gaat het verder. Dan is het aanvangstijdstip half 10, een half uurtje eerder dan deze week. In de komende weken blijven deze dag en tijd staan: woensdag om half 10.

Walking Football is een nieuwe tak, waarbij spelers van (ongeveer) 55 jaar en ouder lekker actief bezig. Er zijn specifieke spelregels, waarbij de belasting laag blijft. Er zijn geen slidings, er mag niet gesprint worden, er zijn geen fysieke persoonlijke duels en de bal blijft laag.

Woensdag was iedereen enthousiast. Wie zich aangesproken voelt, is komende woensdag weer hartelijk welkom op de accommodatie van vv Gemert. Voor vragen een mailtje of telefoontje naar Frank van den Heuvel (pr@vvgemert.nl of 06 20406125).

 

https://www.omroepcentraal.nl/walking-football-in-gemert-video/

Deel bericht

Terug naar boven