Vv Gemert zoekt kantine-coördinator

25 januari 2020

Voetbalvereniging Gemert is op zoek naar een kantinecoördinator voor de doordeweekse dagen. De kantine wordt beheerd door Henk Lucassen en Gerard van den Beld. Zij zijn op zoek naar ondersteuning en dan met name voor de dagen maandag tot en met donderdag.

Heb je interesse om de coördinatie van de doordeweekse dagen op je te nemen? Voor meer informatie over de invulling van deze functie, de vergoeding, de tijden, etc: bel of mail dan met Henk Lucasssen: 06 41584302 / henk.gerard@kpnmail.nl

Ook is vv Gemert nog op zoek naar ‘gewone’ medewerkers voor de kantine, voor zowel achter de bar als in de keuken. Werktijden altijd in overleg. Ook hiervoor kun je contact opnemen met Henk en Gerard via bovenstaande gegevens.

 

Deel bericht

Terug naar boven