vv Gemert bedankt vrijwilligers!

7 december 2020

Vandaag, maandag 7 december, is het Nationale Vrijwilligersdag. Voor vv Gemert is dat een moment om even stil te staan bij de inzet van de vrijwilligers van onze vereniging. Dat zijn er veel. Ouders die wekelijks de trainingen verzorgen en wedstrijden mogelijk maken, elftalleiders, coaches, terreinmeesters, assistent-scheidsrechters, mensen die het onderhoud van de accommodatie voor hun rekening nemen, bestuursleden, coördinatoren, etc, etc.

De betrokkenheid van al die mensen vormt het fundament van een club als vv Gemert. Een vereniging kán niet zonder.

vv Gemert vindt het nooit vanzelfsprekend dat zoveel mensen altijd klaarstaan om te helpen. Het vervult ons met dankbaarheid.

Juist op deze dag zeggen we: VRIJWILLIGERS BEDANKT!

Deel bericht

Terug naar boven