Vuurwerk verboden bij Gemert-Urk

19 september 2022

Bij de bekerwedstrijd Gemert-Urk, woensdagavond op sportpark Molenbroek, is het verboden om vuurwerk af te steken. Ook het afsteken van fakkels is niet toegestaan.

Dit geldt voor alle wedstrijden, maar we willen het voor deze bekerwedstrijd graag nog een keer benadrukken. VV Gemert roept supporters dringend op om zich aan deze regels te houden. Er zal bij de entree ook gecontroleerd worden. De club verzorgt zelf een sfeeractie voor aanvang van de wedstrijd. Bij het afsteken van vuurwerk riskeert de club, die nog een voorwaardelijke straf heeft staan, een fikse geldboete van de KNVB. 

Gemert gaat proberen om zich ten koste van Urk te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de KNVB-beker. Aanvang van de wedstrijd is 20 uur.

Deel bericht

Terug naar boven