Vrijwilligersoproep Bourgondisch Voetbaltoernooi 2016

17 februari 2016

Het weekend van 24-25-26 juni 2016 zal bij vv Gemert in het teken staan van het Bourgondisch Voetbaltoernooi. Een weekend boordevol voetbal, muziek, gezelligheid en bourgondisch genot. De organisatie van het BVT is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die mee willen helpen om van dit weekend weer een grandioos succes te maken! Interesse? Meld je dan snel aan door een e-mail te sturen naar sharonsleegers@hotmail.com.

Het Bourgondisch Voetbaltoernooi wordt voor de 2e keer georganiseerd op en om Sportpark Molenbroek. Om van dit toernooi wederom een geweldig weekend te maken is de organisatie op zoek naar ruim 150 enthousiaste vrijwilligers die op vrijdag 24 juni, zaterdag 25 juni en/of zondag 26 juni gezellig mee willen helpen.

Welke taken kun je allemaal doen?

  • Tenten (op)bouwen en afbreken
  • Friet bakken in de frietwagen
  • Hamburgers bakken
  • Bardienst draaien
  • Kassadienst draaien
  • Ontbijt/buffet verzorgen
  • En nog veel meer…

Aan het voetbaltoernooi zullen ruim 600 voetballers en voetbalsters uit heel Nederland en België deelnemen. Naast voetbal is er veel sfeer, muzikaal genot, eten, drinken en natuurlijk een spectaculaire feestavond op de zaterdagavond. Gedurende, maar zeker ook voorafgaand aan, dit  weekend zijn er vele handen nodig om het geheel in goede banen te leiden.

Heb jij interesse in het uitvoeren van een taak tijdens het Bourgondisch Voetbaltoernooi 2016? Geef je dan snel op als vrijwilliger. Voor meer informatie of aanmelden kun je contact opnemen met Sharon Sleegers: sharonsleegers@hotmail.com.

 

Deel bericht

Terug naar boven