Voorlopige oefenprogramma Gemert 1

1 juni 2023

Na een loodzwaar seizoen gaat Gemert 1 genieten van een aantal vrije weken. De voorbereiding op het nieuwe seizoen begint op dinsdag 11 juli. Vier dagen later staat de eerste oefenwedstrijd gepland; uit tegen N.I.V.O. Sparta in Zaltbommel. De vernieuwde selectie presenteert zich op zaterdag 22 juli aan het thuispubliek. Tegenstander dan is rksv Nuenen. 

De competitie in de derde divisie B start in het weekend van 20 augustus en in de weken ervoor worden al twee voorrondes van de KNVB-beker afgewerkt. 

Het voorlopige oefenprogramma:

  • zaterdag 15 juli: NIVO Sparta-Gemert (15 uur);
  • zaterdag 22 juli: Gemert-rksv Nuenen (15 uur);
  • zaterdag 29 juli: UDI’19-Gemert (Odiliapeel, 17 uur)
  • zaterdag 5 augustus: Urk-Gemert (15 uur);
  • dinsdag 8 augustus: HVCH-Gemert (20 uur);

Deel bericht

Terug naar boven