Voordelen vv Gemert-PSV Partner Card op een rijtje

22 april 2018

Jouw PSV Amateur Partner Card: ontdek de voordelen en jouw welkomstcadeau

vv Gemert is officieel Amateur Partner van PSV. Onlangs hebben nieuwe leden per post de PSV Partner Card ontvangen. Daarop volgend is een e-mail verstuurd met de uitleg voor het gebruik van de pas. Heb jij deze e-mail niet ontvangen of is jouw e-mailadres niet bij ons bekend? Hier volgt de informatie zodat jij ook profiteren van ons partnerschap.

De voordelen van de PSV Amateur Partner Card

  • 20% korting op tickets voor PSV Museum & PSV Stadiontours
  • 10% korting in de (online) PSV FANstore & PSV 100% Voetbal, de voetbalwinkel van Eindhoven
  • 5% korting op clinics en trainingsmodules bij de PSV Soccer School

Registreer via PSV.nl/vvgemert

Maak optimaal gebruik van je PSV Amateur Partner Card en registreer je eenvoudig en snel via PSV.nl/vvgemert. Vier keer per jaar brengen we je op de hoogte van de ontwikkelingen van onze samenwerking met PSV, de allernieuwste collecties in de PSV FANstore, speciale aanbiedingen en exclusieve verkoopdagen voor jou.

Jouw welkomstcadeau

Om ons partnerschap te vieren, krijg je € 10,- korting bij aankoop van een paar voetbalschoenen in de PSV FANstore & PSV 100% Voetbal. Registreer je PSV Amateur Partner Card en ontvang jouw welkomstcadeau.

 

Deel bericht

Terug naar boven