Voetbalzeskamp op dag 2 van Voetbaldagen

18 oktober 2017

Dag 2 van de vv Gemert Voetbaldagen 2017 is voorbij en we kunnen opnieuw terugkijken op een topdag. Wat een geluk hebben we met het weer, met temperaturen waar we hartje zomer slechts van durven dromen!

In de ochtend gingen de O13-spelers aan de slag in de sporthal, de O11-spelers kregen allerlei techniekoefeningen op veld 1. Rondom de lunch werkten alle deelnemers een voetgolf-parcours af. ’s Middags stond de reuze voetbalzeskamp op het programma. Op attracties van het Gemertse bedrijf Crazy Air, zoals bubblesvoetbal, een stormbaan en een pannakooi, werkten de kinderen zich flink in het zweet. Ze vermaakten zich opperbest!

Donderdag is de laatste dag van de vv Gemert Voetbaldagen, met onder meer een invitatietraining, de strijd om de penaltybokaal en een afsluitend toernooi zes tegen zes. Aan het einde krijgen alle deelnemers nog een leuk attentie mee.

Iedereen is van harte welkom om een kijkje te komen nemen.

Deel bericht

Terug naar boven