Voetbalschool de Baltovenaars 29 augustus weer van start! 

13 augustus 2021

Na het succesvolle eerste seizoen 2020/2021 en een welverdiende vakantie gaat Voetbalschool de Baltovenaars op zondag 29 augustus 2021 opnieuw van start. De trainingen vinden plaats op zondagochtend op sportpark Molenbroek en staan onder leiding van Wesley Hordemboen en Roy Olislagers.  

Afgelopen seizoen stonden er iedere zondag tientallen talenten uit Gemert en omstreken op het veld om samen met de trainers te werken aan o.a. hun techniek, afwerken, dribbelen, coördinatie en kracht. Lijkt het u ook iets voor uw zoon of dochter? Schrijf je dan hieronder direct in! 

Aanmeldformulier

Het is altijd mogelijk om een gratis proeftraining te volgen!

Voor meer informatie, vragen of inschrijven kunt u ook een kijkje nemen op de website of op de social mediakanalen www.voetbalschooldebaltovenaars.nl

Wij hopen jullie allemaal weer snel te zien op het veld! 

Trainingstijden:

09:30 – 10:30               5 tot en met 9 jaar

10:45 – 11:45               10 tot en met 15 jaar

Deel bericht

Terug naar boven