Voetbaldagen terug naar herfstvakantie

16 februari 2023

De Voetbaldagen van vv Gemert keren terug naar de herfst. Het driedaagse voetbalfeest voor spelers van 9 tot en met 13 jaar, dat elk jaar wordt gehouden op de velden van sportpark Molenbroek, vond de afgelopen jaren plaats in de meivakantie, maar verhuist met ingang van dit jaar definitief terug naar de herfstvakantie.

De organisatie heeft hier na wikken en wegen voor gekozen om de continuïteit op de langere termijn te waarborgen. De eerste vijf edities van de Voetbaldagen vonden altijd al plaats in de herfstvakantie. Vanwege corona werd in 2020 uitgeweken naar het voorjaar van 2021 en dat bleef vorig jaar (2022) zo.

De Voetbaldagen 2023 worden gehouden op dinsdag 17, woensdag 18 en donderdag 19 oktober. De inschrijving zal ongeveer twee maanden vantevoren worden geopend. Houd deze site en de social media van vv Gemert en de Voetbaldagen in de gaten voor nadere informatie.

Wij kijken al uit naar de nieuwe editie!

Organisatie Voetbaldagen

Deel bericht

Terug naar boven