Voetbaldagen 2023 ten einde; terugkijken op 3 mooie dagen

19 oktober 2023

De Voetbaldagen 2023 zitten erop. Drie heerlijke dagen beleefden de 115 deelnemers – spelers van O9 tot en met 13 jaar – op de velden van vv Gemert op sportpark Molenbroek. Volop trainingen, oefeningen, spelletjes en toernooitjes.

Op de derde en laatste dag kregen de teams een gasttraining van Dominique Pichel, jeugdtrainer van vv Gemert. ’s Middags werd de achtste editie traditioneel afgesloten met het penaltyschieten. In voorrondes waren ’s ochtends al de beste strafschoppennemers per leeftijdscategorie bepaald.  In de finale stonden ze tegenover niemand minder dan Romeo Okonkwo, doelman in de selectie van Gemert 1.

Aan het einde kregen alle deelnemers nog iets lekkers én een rugzak van GIVOVA cadeau en daarna zat het er echt op.

De organisatie bedankt vv Gemert voor de gastvrijheid en we bedanken de vele vrijwilligers die hun beste beentje voor hebben gezet om alles in goede banen te leiden: de makers van meer dan 1500 broodjes in drie dagen, de medewerkers achter de schermen, de begeleiders van de teams op het veld, de gasttrainers en vooral….de deelnemers!

In het album op deze site zie je alvast enkele foto’s van de derde dag. Er volgen er nog meer!

 

Deel bericht

Terug naar boven