Voetbaldagen 2020 afgelast!

13 oktober 2020

Een heel vervelend bericht voor alle deelnemers: de Voetbaldagen 2020 gaan niet door.

Na de persconferentie van premier Mark Rutte en minister Hugo de Jonge van dinsdagavond hebben de organisatie van de Voetbaldagen en het bestuur van vv Gemert overleg gevoerd. Gezamenlijk hebben zij moeten besluiten dat het driedaagse evenement in de herfstvakantie – dit jaar eigenlijk op 2o, 21 en 22 oktober – met de huidige beperkingen niet door kan gaan. Met de nieuwe maatregelen mogen geen evenementen – groot en klein – worden gehouden. Bovendien is het vanaf woensdagavond niet meer mogelijk om gebruik te maken van de kleedlokalen. Eerder was al bekend dat de kantine gesloten blijft.

Alles afwegende gaat er nu een streep door de Voetbaldagen 2020. Tot onze grote spijt, maar onvermijdelijk.

We wilden alle deelnemers en ouders zo snel mogelijk van dit besluit op de hoogte brengen, vandaar dit bericht. De organisatie komt zo snel mogelijk met nadere informatie over de details van de afwikkeling van alle inschrijvingen.

Organisatie Voetbaldagen 2020

 

Deel bericht

Terug naar boven