Voetbaldagen 2019 van start!

15 oktober 2019

De Voetbaldagen 2019 zijn  begonnen! We kijken terug op een wat regenachtige, maar desondanks heel leuke eerste dag. 

De Voetbaldagen beleven hun vijfde editie: een lustrum dus. Daarbij is een nieuw record gevestigd met 93 deelnemers; zoveel waren er nog nooit!

De dinsdag in de herfstvakantie is traditioneel de openingsdag. Vanochtend ging het driedaagse voetbalfeest van start met het uitpakken van het GIVOVA-kledingpakket (shirt, broekje, kousen en trainingspak) en een gezamenlijke foto op de tribune van vv Gemert. Daarna ging de oudere jeugd naar de sporthal voor een leuk binnenprogramma in de ochtend. De O9, O10 en O11-spelers vermaakten zich op veld 1 met schiet- pass- en passeeroefeningen.

Na de lunch in de kantine werden ’s middags wedstrijdjes in toernooivorm gespeeld op het hoofdveld.

Iets na 16.00 uur was de eerste dag ten einde en togen de kinderen moe maar voldaan huiswaarts. Woensdag om 9.00 uur start de tweede dag. Dan zijn de rollen omgedraaid en gaan de O9, O10 en O11 eerst naar de sporthal  en gaan de O12 en O13-spelers aan de slag op veld 1. ’s Middags staat de spectaculaire sporttienkamp op het programma, op het hoofdveld.

Hopelijk werken de weergoden ook mee en maken we er weer een mooie dag van!

Deel bericht

Terug naar boven