vv Gemert Voetbaldagen 2016 in volle gang

26 oktober 2016

De vv Gemert Voetbaldagen 2016 zijn in volle gang. Sinds dinsdagochtend zijn tachtig kinderen – O11 en O13-pupillen – in de weer op sportpark Molenbroek. Bij aanvang werden de deelnemers in het nieuw gestoken. Zij kregen allemaal een nieuwe kledingset van GIVOVA, bestaande uit een sporttenue én een trainingspak.

De ochtenden staan in het teken van techniektrainingen of een spelprogramma in de Gemertse sporthal. ’s Middags worden er toernooitjes gespeeld op het hoofdveld van sportpark Molenbroek. Ook vermaken de spelers zich met wedstrijdjes in de speciale pannakooi.

De weergoden zijn de deelnemers net als vorig jaar goed gezind, dus de sfeer is – mede dankzij de inzet van vele begeleiders – opperbest. Donderdag volgt de laatste dag van Voetbaldagen 2016 met – na een dag lang sporten –  een gezamenlijke afsluiting in de kantine.

 

Deel bericht

Terug naar boven