Voetbaldagen 2015 helemaal vol

21 oktober 2015

De eerste editie van de Voetbaldagen 2015 is volledig vol. De tachtig plaatsen – het maximale aantal – zijn ingevuld. Inschrijven kan nog, maar de spelers worden dan op een wachtlijst geplaatst. Alleen als anderen afvallen, komen er weer plekken vrij.

Voetbaldagen 2015 van vv Gemert in samenwerking met Werner Smits SPORTS biedt komende week – midden in de herfstvakantie – drie geheel verzorgde dagen vol voetbal en plezier voor spelers uit de E- en D-categorie. Ze krijgen een gevarieerd programma aangeboden met trainingen – binnen en buiten – toernooitjes en spelelementen, zoals de pannakooi en stropdasschieten.

Elke speler krijgt een Givova-tenue en trainingspak.

Op sportpark Molenbroek is iedereen – ouders, grootouders, familie of andere geïnteresseerden – welkom om een kijkje te komen nemen. In de kantine kunt u altijd terecht voor een kopje koffie. Bij zeer slechte weersomstandigheden wordt uitgeweken naar sportcentrum Molenbroek.

Tot volgende week

Deel bericht

Terug naar boven