Vijftal geslaagd voor cursus Pupillentrainer

3 juni 2016

Deze 5 kanjers: Arne Kerkhof, Frank Ketelaars, Marc Dinsbach, Raymond Resner en Roel van de Steeg zijn geslaagd voor de cursus “Pupillentrainer” van de KNVB. Na 8 bijeenkomsten, afwisselend in Gemert en Boekel, en veel praktijkopdrachten zijn ze door docent Ruud Vermeer van de KNVB gecertificeerd. De vijf zullen in het komende seizoen in de D- en E- afdeling hun kennis en kunde gaan etaleren, we wensen hen daarbij veel succes!

In het najaar zullen er opnieuw cursussen gaan plaatsvinden voor F-, E- en D-trainers. Deze cursussen zullen, bij voldoende belangstelling, door en bij vv Gemert georganiseerd en gegeven gaan worden. Nadere informatie volgt nog voor de zomervakantie via de website. Mocht je nu al belangstelling hebben en een plaatsje willen reserveren of om nadere informatie in te winnen, kun je je melden bij Toine Ketelaars, Hoofd Jeugdopleidingen: 06-13310318 en toineketelaars@online.nl.

Foto Frans Brzoskowski

 

Deel bericht

Terug naar boven