Veel belangstelling voor vv Gemert op weg naar bekerkraker

21 september 2018

In de aanloop naar de bekerwedstrijd tegen Feyenoord staat vv Gemert volop in de belangstelling. Donderdag waren liefst twee cameraploegen tegelijk aanwezig op sportpark Molenbroek.

Zowel Fox Sports TV als Feyenoord TV was de hele dag in Gemert en omstreken op reportage. Ze maakten interviews met spelers, trainer Reinald Boeren en maakten beelden van sportpark Molenbroek.  Ook de kaartverkoop op donderdagavond was natuurlijk een dankbaar item.

Ook de lokale media en Eindhovens Dagblad volgen nauwgezet de ontwikkelingen bij vv Gemert op weg naar het historische bekerduel van komende donderdag.

De reportages over vv Gemert van Feyenoord TV en Fox Sports TV worden komende week uitgezonden. Als wij exacte data en tijden weten, laten we dat via deze site meteen weten. Houdt dus Feyenoord TV en Fox Sports TV  in de gaten!

 

Deel bericht

Terug naar boven