Update coronaprotocol vv Gemert

4 juni 2021

Op basis van de versoepelingen die met ingang van zaterdag 5 juni van kracht zijn, heeft ook vv Gemert het coronaprotocol aangepast. Het protocol is gebaseerd op de richtlijnen van het RIVM en de Nederlandse overheid. Het is aangevuld om het voor iedereen binnen vv Gemert zo duidelijk mogelijk te maken. Vriendelijk verzoek aan leden, ouders en supporters om dit document goed door te lezen. 

PUBLIEK

Er mogen helaas nog steeds geen toeschouwers aanwezig zijn bij wedstrijden en trainingen. Uitzonderingen hierop zijn trainers, leiders, coaches, ouder(s)/begeleider(s) die ter ondersteuning van de kinderen naar de wedstrijden rijden en ouder(s)/begeleider(s) van wie het kind beperkingen heeft. Langs de lijn dient de 1,5 afstand regel gerespecteerd te worden.

TRAININGEN

 • Besloten is dat de jeugd tot nader order nog geen gebruik kan maken van de kleedlokalen. Voornaamste reden is dat de club verplicht is om na iedere training de kleedlokaken, deurklinken, trainingsmaterialen etc. volledig te ontsmetten. Daar is in de komende weken nog onvoldoende menskracht voor. Daarom een oproep aan de jeugd: blijf omgekleed naar het sportpark komen.
 • Er mag wel gebruik gemaakt worden van de toiletten bij de kleedaccommodatie.
 • Trainingsmaterialen, zoals hesjes en hoedjes, zijn gewoon beschikbaar. Graag zo beperkt mogelijk gebruik maken van hesjes, omdat deze na iedere training uitgewassen dienen te worden, waardoor er anders te weinig beschikbaar zijn voor andere teams.
 • De ruimte bij de terreinmeesters graag zo min mogelijk betreden en in ieder geval de 1,5 m regel in acht nemen.

WEDSTRIJDEN

 • Personen tot en met 17 jaar mogen weer jeugdwedstrijden spelen. Ook tegen tegenstanders van een ander club.
 • Personen vanaf 18 jaar mogen alleen onderling wedstrijden spelen tussen teams van vv Gemert.
 • Er worden geen bidonrekken beschikbaar gesteld vanuit de vereniging. Iedereen moet voor haar/zijn eigen bidon zorgen.
 • Er worden geen waterzakken beschikbaar gesteld.
 • Voor jeugdteams zijn er alleen kleedlokalen beschikbaar zijn voor teams van Gemert die spelen tegen ploegen van andere verenigingen, en hun tegenstander.
 • Voor seniorenteams is er op de zondag wel een kleedlokaal beschikbaar, uiteraard dient iedereen ervoor te zorgen dat de 1,5e meter afstand gewaarborgd blijft.
 • Kijk bij een uitwedstrijd vooraf op de site van desbetreffende vereniging wat de daar geldende regels zijn.
 • Tenues dienen weer gezamenlijk gewassen te worden, dus is het niet meer de bedoeling dat iedere speler na afloop van de wedstrijd zijn eigen wedstrijdtenue mee naar huis neemt om uit te wassen. Het is niet de bedoeling dat de wedstrijdtenues anders dan bij wedstrijden gedragen worden.
 • Het wedstrijdsecretariaat is op wedstrijddagen alleen toegankelijk om de uitslagen door te geven en voor noodgevallen. Voor vragen gelieve via app of mail contact op te nemen met betreffende coördinator of wedstrijdsecretaris.
 • Er wordt op wedstrijddagen geen borg gevraagd voor de sleutel van de kleedlokalen. Sleutels worden alleen op verzoek uitgegeven. Let daarom extra goed op dat er geen waardevolle spullen in de kleedlokalen achterblijven (bij geen gebruik van sleutels).
 • Ieder team is er zelf verantwoordelijk voor dat na het douchen de banken en deurklinken van het kleedlokaal worden gedesinfecteerd. Desinfectiespray is te verkrijgen op de tafel voor de deur bij de terreinmeesters.
 • Het is voor ouders niet toegestaan de ruimtes met de kleedlokalen te betreden.
 • Over het vervoer naar uitwedstrijden: indien je met personen uit meerdere huishoudens plaatsneemt in één auto is het advies om een mondkapje te dragen voor reizigers van 13 jaar en ouder. Voor het vervoer in een bus/touringcar geldt de verplichting van het dragen van een niet-medisch mondkapje voor reizigers van 13 jaar en ouder.

KANTINE EN TERRAS 

 • Kantine en terras zijn geopend op zaterdagen en zondagen, waarbij een max. aantal personen is toegestaan van 50 voor de kantine en 50 voor het terras.
 • In de kantine is het dragen van een mondkapje verplicht.
 • Reserveren bij aankomst is verplicht.
 • Het is niet toegestaan om te blijven staan.
 • Maximaal 4 personen (18+) per tafel met een onderlinge afstand van 1,5 meter.

SCHEIDSRECHTERS 

 • Aan scheidsrechters het verzoek om zelf de vlagstokken na afloop van de wedstrijd te ontsmetten. Ontsmettingsmiddel zal door vv Gemert beschikbaar worden gesteld

ALGEMEEN

Voor iedereen geldt:

 • Blijf thuis bij verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, hoesten, verhoging tot 38 graden of koorts, of bij plotseling verlies van reuk en/of smaak (zonder neusverstopping).
 • Blijf ook thuis indien een huisgenoot bovenstaande klachten heeft.
 • Maak bij klachten direct een afspraak voor een coronatest.
 • Breng bij klachten de trainer/leider op de hoogte, hij/zij zal dit dan direct verder communiceren met de coronacoördinator binnen de vereniging. (Voor gegevens aangaande de coronacoördinator: zie site.)
 • Mijd bij klachten sociaal contact. U kunt dan ook geen bezoek ontvangen of op bezoek gaan en ook geen boodschappen doen. Bel alleen met de huisarts als de klachten verergeren (meer dan 38 graden koorts en moeite met ademhalen) en u medische hulp nodig heeft.
 • Als u zich beter voelt en 24 uur lang geen gezondheidsklachten heeft gehad, bent u genezen. Dan kunt u anderen niet meer besmetten.
 • Teams waarin een speler, speelster en/of staflid klachten heeft, mogen blijven trainen en wedstrijden spelen met uitzondering van de persoon in kwestie. Het is aan eenieder om zelf te bepalen om dit wel of niet te doen. Dit zal te allen tijden worden gerespecteerd.
 • Als iemand van de vereniging positief wordt getest op het coronavirus, dan gelden de op dat moment geldende richtlijnen vanuit de overheid. Dit betekent dat deze persoon thuisblijft en de richtlijnen volgt die de GGD hem/haar oplegt. De GGD verzorgt het bron- en contactonderzoek. Wanneer de GGD het advies geeft om in quarantaine te gaan is het dringende advies dit ook op te volgen. Gedurende de opgelegde quarantaineperiode neem je vanzelfsprekend ook niet deel aan trainingen en wedstrijden.

Namens bestuur en teamleiders bij voorbaat dank voor jullie medewerking.

Deel bericht

Terug naar boven