Tweede ronde met hints nieuwe prins!

30 januari 2023

Op vrijdag 10 februari – een week voor de start van de officiële carnaval – wordt de nieuwe prins van vv Gemert bekendgemaakt tijdens het grote bal in de kantine. Wie wordt de opvolger van Mike van de Ven en zijn adjudant Lars Smits?

Hier volgt de tweede ronde van hints. Denk je het te weten? Stuur dan je inzending naar kantine@vvgemert.nl onder vermelding van: ‘prins raden’. Per keer mag je maar één naam van een mogelijke prins doorgeven.

Onder de goede inzendingen verloten we op 10 februari vijftien consumptiebonnen!

  • 4. Onze prins heeft ook in een zaalvoetbal-team gespeeld.
  • 5. Hij heeft een technische inslag.
  • 6. Prins en adjudant hebben samen schoenmaat 82.

De eerste drie hints waren:

  1. De nieuwe prins van vv Gemert is een man
  2. Hij is getrouwd met een vrouw uit Gemert-Bakel
  3. Hij is van alle markten thuis

Succes en zet vrijdag 10 februari alvast in je agenda; dan gaat het dak eraf in de kantine.

Deel bericht

Terug naar boven