Voetbaldagen 2016

18 oktober 2016

Dinsdag 25 oktober begint op sportpark Molenbroek de tweede editie van de vv Gemert Voetbaldagen. Drie dagen lang voetbalplezier voor O11 en O13-junioren. 

De vv Gemert Voetbaldagen, georganiseerd in samenwerking met Werner Smits SPORTS, vinden net als vorig jaar midden in de herfstvakantie plaats. De Voetbaldagen beginnen dinsdagochtend 25 oktober en eindigen op donderdag 27 oktober aan het einde van de middag.

Het programma is gevarieerd met trainingen (op veld en in sporthal), clinics en spelletjes. Elke deelnemer krijgt een prachtige Givova-kledingset en dagelijks een lunch en traktatie. Elke voetbaldag begint om 9.30 uur en eindigt om 16.00 uur.

KLIK HIER VOOR EEN LEUKE VIDEOIMPRESSIE VAN DE EERSTE EDITIE!

 

 

Heeft u zin om een kijkje te komen nemen? U bent van harte welkom en in onze kantine kunt u de hele dag terecht voor een warm bakje koffie of een versnapering.

 

vvg_0515_poster-a3_voetbaldagen-page0

 

Deel bericht

Terug naar boven