Tweede dag Voetbaldagen met smakelijk einde

16 oktober 2019

Wat een mooie dag weer van de Voetbaldagen. Het weer was ons iets gunstiger gezind dan dinsdag. De O12 en O13-jeugd was in de ochtend actief op veld 1 van sportpark Molenbroek, de jongste jeugd toog naar de sporthal voor leuke spelletjes binnen. ’s Middags leefden alle deelnemers zich uit op de tienkamp die was opgebouwd op het hoofdveld.
Omdat de Voetbaldagen dit jaar het eerste lustrum vieren, hadden we nog een speciale, eenmalige uitbreiding van het programma. Aan het einde van de middag verzamelden de kinderen zich in de kantine waar ze werden getracteerd om een frietje met snack én een leuke voetbalquiz.
Na hopelijk een goede nachtrust gaan we ons opmaken voor alweer de laatste dag van de vijfde editie; het hele programma vindt plaats op sportpark Molenbroek. Dus papa’s, mama’s, broertjes en zusjes, opa’s en oma’s: jullie zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen.

 

Deel bericht

Terug naar boven