Twee interlands voor T-Shawn Illidge met St. Maarten!

30 maart 2023

T-Shawn Illidge heeft een prachtweek achter de rug. De jonge speler van vv Gemert maakte zijn interlanddebuut voor St. Maarten, speelde twee duels in de basis en maakte zijn eerste internationale doelpunt. Met twee overwinningen schreef St. Maarten geschiedenis: het team werd groepswinnaar (league C), promoveerde daarmee naar de B-league en kwalificeerde zich voor de voorrondes van de Gold Cup.

T-Shawn debuteerde zaterdag in de groepswedstrijd tegen Bonaire. Het werd een gedenkwaardige kennismaking. St. Maarten won met liefst 6-1 van Bonaire en T-Shawn maakte het vijfde doelpunt (zie video hieronder). Woensdag volgde het tweede duel, uit tegen de Amerikaanse Maagdeneilanden. De ploeg – met T-Shawn opnieuw aan de aftrap – won in St. Croix met 1-2, waarmee kwalificatie een feit was.

Proficiat T-Shawn!

Deel bericht

Terug naar boven