Toch afscheid Johan van Lierop van Gemert

26 mei 2021

Johan van Lierop komt volgend seizoen toch niet uit voor het Gemertse vaandelteam. De aanvaller behoorde gewoon tot de beoogde selectie voor de komende jaargang, maar is tot de conclusie gekomen dat hij zijn werk niet kan combineren met de trainingsfrequentie bij de zwartwitten.

Het vertrek van de Helmonder is een tegenvaller voor Gemert, zegt Anthony Geurts namens de Technische Commissie. ,,Johan heeft een nieuw project aangenomen dat hij niet had zien aankomen, hij verwacht straks na de zomer een flinke piek in zijn werk. Hij is daar eerlijk over geweest; het is niet te combineren met het aantal trainingen dat nodig is op derde divisie-niveau. Het is amateurvoetbal, werk gaat altijd voor. Daarin valt niemand iets te verwijten, maar jammer is het wel.”

Johan van Lierop kwam vorige zomer over van de Helmondse derdeklasser RKPVV.

Deel bericht

Terug naar boven