Thijs van Pol Speler van het Jaar bij ED!

1 juni 2019

Thijs van Pol is vrijdagavond uitgeroepen tot Speler van het Jaar van de regio Helmond. Dat gebeurde tijdens het jaarlijkse voetbalgala van het Eindhovens Dagblad in eetcafé De Verlenging, in het Philips Stadion. De Gemertse spits noteerde dit seizoen 33 treffers en werd daarmee met grote afstand topscorer van de Hoofdklasse B. Hij kreeg daarvoor vrijdagavond ook de Coen Dillen Award.

Thijs proficiat!

Andere genomineerden in de regio Helmond waren Jorn Dekkers (Stiphout Vooruit), Thom Meeuwsen (Mierlo-Hout), Martijn Hengst (NWC) en Jeremy Raaijmakers (Sparta’25).

Bij de trainers was Reinald Boeren genomineerd. Hij bereikte in zijn eerste seizoen bij Gemert de tweede plaats én de nacompetitie. De titel ‘Trainer van het Jaar’ ging hier naar Omer Kaya van ZSV, de eersteklasser uit Zeilberg die momenteel in de nacompetitie speelt om promotie naar de hoofdklasse.

https://www.ed.nl/amateurvoetbal/thijs-van-pol-ivo-moerenhout-en-lotte-van-mourik-winnaars-ed-amateurvoetbalgala~a3bc4baa/149749995/

Deel bericht

Terug naar boven