Start voetbalplaatjesactie Gemert en AH

3 oktober 2022

Met een kickoff is zondagochtend een start gemaakt met de voetbalplaatjes-actie van vv Gemert in samenwerking met Albert Heijn Gemert. Leden die eerder gefotografeerd zijn voor het boek konden een gratis en gepersonaliseerd album afhalen op de parkeerplaats van de supermarkt. De belangstelling was groot.

Spelers van de Mini F speelden ondertussen een partijtje op een mobiel voetbalveld op de parkeerplaats. AH Gemert-directeur Arjan de Vries overhandigde een eerste album aan vv Gemert-voorzitter Carlo Hazenveld (links op de foto). De voetbalplaatjes worden weggegeven bij besteding van vijftien euro aan boodschappen bij Albert Heijn.

De spaaractie is een initiatief in het kader van het 110-jarig bestaan van vv Gemert.

 

Deel bericht

Terug naar boven