Sof van Gemert in Made

14 april 2017

Gemert 1 heeft gisteravond een zeer slechte beurt gemaakt. De ploeg van trainer Dennis Dekkers verloor in de achtste finale van de Provincie Brabant Cup met 5-0 (!) van Madese Boys.

Nu heeft het toernooi om de Brabant Cup niet de hoogste prioriteit, maar om als hoofdklasser met deze cijfers te verliezen van een tweedeklasser is toch erg pijnlijk. De sof van de zwartwitten (die niet in de sterkste opstelling aantraden) was evenwel dikverdiend: de ploeg kwam op alle fronten tekort tegen Madese Boys.

Het vizier gaat nu snel op de wedstrijd van komende maandag tegen sv Meerssen. Dan gaat het wel ergens om; plaatsing bij de laatste vier van het bekertoernooi en daarmee de eerste voorronde van de landelijke KNVB-beker van volgend seizoen. Aftrap om 14.30 uur.

 

Deel bericht

Terug naar boven