Slijperij van de Laar nieuwe shirtsponsor Gemert 7; met video

25 november 2020

Het in Gemert gevestigde Slijperij van de Laar legt zich toe op het scherpslijpen van alle soorten snijgereedschappen voor ondernemingen in bijna alle sectoren. In de regio Eindhoven, Helmond, Boxmeer, Nijmegen en Den Bosch bedient Van de Laar dan ook al ruim veertig jaar een trouwe klantenkring.

Op initiatief van zoon Luc van ondernemer Ruud van de Laar heeft Gemert 7 een nieuwe shirtsponsor geworven. Nu het voetbal om bekende reden stil ligt en de spelers geen groep mogen vormen voor een foto, hebben ze een creatieve oplossing bedacht. Ze hebben samen een manier gevonden om de sponsor te bedanken via het onderstaande vette filmpje!

Namens het bestuur en de sponsorcommissie hartelijk bedankt voor het vertrouwen en ondersteuning van onze vereniging.

Hieronder de contactgegevens:

Slijperij Van de Laar
Oost Om 48
5422 VZ Gemert
Tel: 0492 36 81 10
www.slijperijvandelaar.nl
Email: info@slijperijvandelaar.nl

 

Deel bericht

Terug naar boven