Sint en Pieten woensdag 23-11 bij vv Gemert!

9 november 2022

Hallo voetballertjes bij vv Gemert!

Ook dit jaar zal Sint Nicolaas samen met zijn Pieten een bezoekje brengen aan de jongste leden van vv Gemert. Op woensdag 23 november 2022 verwelkomen wij hen in de kantine van onze vereniging. Het programma voor deze dag is in twee groepen opgesplitst, iedere voorstelling duurt ongeveer een uur.

Om 17:00 uur zijn welkom: de kinderen van de Duvelkes en de Mini-F
Om 19:00 uur verwachten wij de kinderen van de JO8, JO9 & de G-jeugd

Deze week ontvang je een uitnodiging en kleurplaat. Deze mag je versieren, kleuren, verven en glitteren. Hiermee is een leuke prijs te winnen, dus doe je best! De kleurplaat ontvangen wij graag samen met je aanmelding.

Aanmelden kan tot uiterlijk woensdag 16 november 2022 in de daarvoor bestemde box vooraan in de gang nabij de terreinmeesters.

Deel bericht

Terug naar boven