Selectie vv Gemert op trainingskamp in Spanje

5 januari 2016
De selectie van vv Gemert vertrekt donderdag voor een trainingskamp van vier dagen naar het Spaanse Torrevieja, 41 kilometer ten zuiden van Alicante. Het gaat om Gemert 1 en 2 en staf, in totaal 41 man.
De zwartwitten bereiden zich aan de Middellandse Zee voor op de tweede seizoenshelft, die voor Gemert 1 op zaterdag 23 januari begint met een uitwedstrijd tegen Blauw Geel’38. De omstandigheden in Torrevieja zijn perfect; volgens de voorspellingen wordt het 20 tot 22 graden.
Spelers van Gemert 1 en 2 en staf hebben zelf het initiatief genomen tot de trip en bekostigen die ook zelf. De groep vertrekt donderdag om 17 uur vanaf Eindhoven Airport en komt maandagavond laat terug. Er zijn onder meer vijf à zes trainingen en een sportactiviteit ingepland.
Op deze website is gedurende de trip een dagelijkse update met foto’s vanuit Torrevieja te zien.
Torrevieja

Deel bericht

Terug naar boven