Schrijf je in voor het Helmond Sport Profavontuur

1 december 2015

Bij Helmond Sport kan je in de kerstvakantie deelnemen aan het Helmond Sport Profavontuur! Ben jij tussen de 5 en 14 jaar en wil jij ondanks de winterstop toch lekker een balletje trappen? Schrijf je dan in voor dit evenement dat plaatsvindt op 21 en 22 december.

Het Helmond Sport Profavontuur biedt twee dagen die volledig in het teken staan van voetballen als een echte voetbalprof, gecombineerd met veel voetbalfun! Naast trainingen van trainers van Helmond Sport biedt de club een aantal aantrekkelijke spelelementen zoals  een opblaasbaar voetbalveld, een pannakooi, stropdas schieten en een puntengoal. Kijk voor meer informatie en het inschrijfformulier op:
http://www.helmondsport.nl/nieuws/schrijf-je-nu-voor-het-helmond-sport-profavontuur

Deel bericht

Terug naar boven