Scheidsrechter Stan Teuben op bezoek bij Gemert

4 augustus 2019
Op donderdag 15 augustus is Stan Teuben te gast bij vv Gemert voor een uitleg van de nieuwe spelregels voor komend seizoen. Scheidsrechters, leiders, vlaggers en andere belangstellenden van vv Gemert zijn van harte welkom om deze avond bij te wonen. Aanmelding via een mail aan scheidsrechterscoördinator Enrico Meulenbroek via enrico.meulenbroek@gmail.com.
De avond begint om 19.30 uur en duurt tot maximaal 22.00 uur. Om 22.00 uur krijgt ook de selectie van vv Gemert een toelichting op de nieuwe spelregels. Stan Teuben is sinds twee jaar actief als scheidsrechter in het Nederlands betaald voetbal. Hij was in 2017 – op 21-jarige leeftijd – de jongste arbiter die ooit in het betaald voetbal debuteerde. Stan is de zoon van Tjapko Teuben, assistent-trainer van vv Gemert, en de broer van selectiespeler Lars Teuben.

Deel bericht

Terug naar boven