Ruud van der Kruijs wint darttoernooi vv Gemert

30 december 2018
Het was gezellig druk tijdens het jaarlijkse darttoernooi van vv Gemert, zaterdag in onze kantine. Het toernooi was zoals altijd weer spannend en het was een nek-aan-nek-race tussen de koplopers.
De uiteindelijke winnaar was Ruud van der Kruijs. Een zeer goede tweede werd Dave Rijksen en de derde plek was voor Rob van Lieshout. Ook zeer sterk speelde dit jaar een nieuwkomer Niels Rovers. Hij haalde de vierde plek.
Hoogste uitgooi was voor Dave Rijksen.
Nadien was het tijd voor de koppels: de uiteindelijke finale was snel ten einde door een sterke uitgooi van Ruud van der Kruijs, die met een 107 de winst naar zich toe trok en met zijn partner Glenn Verhoeven zich winnaar van de koppels mocht noemen. De tweede plek was voor het koppel Rob van Lieshout en Dennis Rademakers.
Alle deelnemers, bedankt voor jullie aanwezigheid!

Deel bericht

Terug naar boven