Ruben Rodrigues Speler van het Jaar bij ED

15 juni 2018

Ruben Rodrigues is vrijdagavond tijdens het jaarlijkse Eindhovens Dagblad Amateurvoetbalgala uitgeroepen tot Speler van het Jaar van de regio Helmond. De aanvaller van vv Gemert viel die eer al vaker ten deel: vorig seizoen werd hij als speler van Wilhelmina Boys Speler van het Jaar in de Eindhovense regio.

Ruben Rodrigues maakte een indrukwekkend seizoen door bij vv Gemert. Afkomstig van een derdeklasser maakte hij 25 doelpunten in de hoofdklasse. Dat resulteerde in een contract bij FC Den Bosch, waar hij komend seizoen aan de slag gaat.

vv Gemert was ook genomineerd als club van het jaar. Dennis Dekkers was een van de kandidaten om Trainer van het Jaar te worden. Maar in deze twee categorieën ging de hoofdprijs naar een ander. Het ED amateurvoetbalgala vond plaats in Eetcafé De Verlenging in het PSV-stadion in Eindhoven.

Ruben, gefeliciteerd met de uitverkiezing!

Deel bericht

Terug naar boven