Ronny van den Elzen en Kees Brugmans langer bij vv Gemert

Ronny van den Elzen en Kees Brugmans spelen ook volgend seizoen in het zwartwit. De technische commissie van vv Gemert is zaterdag tot overeenstemming gekomen met de verdedigers.

,,We zijn hier blij mee”, zegt Anthony Geurts namens de TC. ,,Ronny en Kees zijn twee jongens uit de eigen opleiding en die koesteren we bij vv Gemert.”

Met de twee Gemertenaren erbij bestaat de selectie voor volgend seizoen inmiddels uit 15 spelers. Sven van Ommeren, Bart van Berlo, Jori Vermeulen, Bram Jacobs, Coen Brouwers, Jens Leijten, Youri van Brussel, Ron Jansen, Joost Habraken, Ralf Kemper en Jasper Lalisang zegden al eerder een langer verblijf op sportpark Molenbroek toe. Nieuw in de selectie zijn Ruben Rodrigues (Wilhelmina Best) en Dennis Groen (sv Deurne).

Keees Brugmans                                       Ronny van den Elzen

 

Deel bericht

Terug naar boven