Regionale poule bij hervatting competitie!

3 december 2020

De KNVB heeft meer duidelijkheid verschaft over het vervolg van de competitie. De nationale voetbalbond heeft gekozen voor scenario 3. Dat betekent dat de tweede divisie, de derde divisies en de hoofdklassen elk worden opgeplitst in twee subpoules. De negen ploegen spelen een hele competitie tegen elkaar; zowel een uit- als een thuiswedstrijd; in totaal zestien duels dus. Het eerste competitieweekend is voorzien voor begin februari.

Gemert komt in deze competitieopzet uit in een poule met Blauw Geel’38, O.S.S.’20, UNA, Dongen, EVV, Unitas, HSC’21 en Groene Ster.

De aangepaste promotie-degradatieregeling wordt voor 1 januari bekend gemaakt.

Mocht corona ook voor dit scenario roet in het eten gooien, dan valt de KNVB terug op scenario 4. Dan wordt de eerste seizoenshelft uitgespeeld, met behoud van de reeds vergaarde punten.

 

Deel bericht

Terug naar boven